Úvod > Mateřská škola > Zprávy > Modrá třída u moře

Modrá třída u moře

Minulý týden jsme se v modré třídě domluvili, že si společně zaletíme k moři. Pro některé z nás to bylo poprvé, ale všichni jsme si to náramně užili. Naše moře bylo plné života! Pod hladinou se proháněly barevné ryby, viděli jsme dokonce i žraloky a chobotnice a sbírali jsme vyplavené mušle. To byla zábava, když jsme si je vzali na naši písečnou pláž a zdobili jsme s nimi hrady z písku. Ve středu nás čekalo nebezpečné dobrodružství. Na moři se objevila pirátská loď, která ukrývala pravý pirátský poklad! Díky naší odvaze a převlekům jsme se na loď dostali a pirátský poklad si přivezli do školky. Týdenní pobyt u moře v nás zanechal spoustu hezkých vzpomínek. Do galerie přikládáme malou ochutnávku z cest.