Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Slavnostní zahájení školního roku

Slavnostní zahájení školního rokuV úterý 1. září přijdou žáci 2. - 9. ročníku do budovy základní školy zadním vchodem. Žáci 1. ročníku půjdou bočním vchodem do učebny č. 9, v níž byl zápis a jejich doprovod vyčká v altánu na zahradě. V 7:55 se všichni přesuneme do sálu KSC.
Vzhledem k nařízenému opatření je nutné, aby všichni žáci, doprovod žáků 1. ročníku, pedagogové i hosté vstupovali do sálu s nasazenou rouškou (při akcích s účastí nad 100 osob, konaných ve vnitřních prostorách, je zakázán pohyb bez ochranných prostředků dýchacích cest).
Společné zahájení v sále bude trvat cca 45 minut. Poté se přesuneme do školy. Žáci 1. ročníku s doprovodem budou do budovy vstupovat opět bočním vchodem.
Žákům 2. až 9. ročníku budou podány základní informace k prvnímu týdnu výuky (cca 15 minut).
Společné setkání žáků 1. ročníku s třídní učitelkou bude trvat cca 20 minut (žáci i jejich doprovod), potom si žáky odvedou vychovatelky do školní družiny a ještě cca 10 minut bude pokračovat setkání samotných rodičů s třídní učitelkou.
Aby nedocházelo k přílišnému kontaktu osob, nepůjde se 1. září do šaten - nikdo se nebude přezouvat.
Na všechny se moc těšíme. ☺