Úvod > Základní škola > Úkoly

Domácí Úkoly na mimořádné volno

Vážení rodiče,
všichni sbíráme zkušenosti s domácím vzděláváním. Budeme vděčni za vaše podněty a připomínky (ohledně množství učiva, způsobu zadávání, způsobu zpracování, ...). Budeme se snažit na vaše podněty a připomínky pružně reagovat. Pro nás i pro vaše děti bude mnohem přínosnější, pokud učivo důkladně pochopí a zažijí - upřednostníme kvalitu před kvantitou. Můžete psát přímo jednotlivým vyučujícím nebo mně (cejkova@zsmecin.cz), informace si s pedagogy sdělíme. Moc vám všem i vašim dětem děkuji za spolupráci, poctivý přístup a za pochopení.

Vendula Čejková, ředitelka školy

Jak zabavit děti

Pomoc pro maminky s dětmi v celé ČR. Ekonáměty pro jarní tvoření vám pošleme na váš e-mail zdarma. Zabavte děti vesele a hravě. Stačí na e-mail ekoatelier@gmail.com zaslat zprávu „ŽÁDÁM O NÁPADY“.

Upozornění

Úkoly jsou na nástěnky (padlety) přidávány průběžně, proto je nutno je pravidelně kontrolovat.

Vzhledem k tomu, že během dne je internetová síť velmi přetížena a padlety učitelů někdy nefungují zcela správně nebo vůbec, bylo by lepší, kdyby si úkoly na následující den žáci zaznamenali předchozí den večer. Budeme se snažit rychle připravit další způsob sdělování námětů pro domácí vzdělávání.

Odkazy na online procvičování

Onlinecviceni.cz

Umimecesky.cz

Umimematiku.cz

Umimeanglicky.cz

Skolasnadhledem.cz

Testpark.cz

Mojecestina.cz

Interaktivní atlasy pro domácí studium zdarma:

Odkaz

Odkaz na pořad České televize UčíTelka - odkaz

Úkoly od 16. března 2020

Informace pro žáky a rodiče o zadávání úkolů od 16. března 2020

1) Navštívit internetové stránky školy – domácí úkoly
2) Podívat se na svůj rozvrh hodin v ŽK
3) Kliknout na odkaz na nástěnku vyučujícího
4) Najít úkol na daný den (podle data), vypracovat jej a zkontrolovat podle přiloženého řešení (ne vždy je možné řešení přiložit) – připsat datum
5) Označit barevně to, na co se žák potřebuje zeptat (mailem nebo jiným komunikačním kanálem nebo po návratu do školy)
6) Rodič v úterý potvrdí krátkým mailem splnění úkolů za předchozí týden

Nástěnky (padlety) vyučujících

Alena Cintulová Václava Čejková Marie Chloupková
Radmila Jankechová Hana Kovandová Jana Rábová
Jitka Sedláková Michaela Šustáčková Eva Toušová
Jiří Zahálka Miroslava Zámečníková

Pokud byste si chtěli nástěnku (padlet) stáhnout v pdf formátu pro vytištění, zde naleznete návod.

Úkoly na týden od 10. do 13. března 2020:

1. ročník 2. ročník 3. ročník
4. ročník 5. ročník 6. ročník