Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy > Besídka ke Dni matek

Besídka ke Dni matekFotogalerie
Ve čtvrtek 16. května 2024 se uskutečnila besídka ke Dni matek. Na besídce vystoupili žáci 1. stupně naší školy pro svoje maminky, babičky i další přítomné. Žáci si připravili svoje vystoupení pod vedením paní učitelek na asistentek. Prvňáci a třeťáci zazpívali a také zahráli scénku Draka bolí zub, druháci zazpívali a zatančili a páťáci přečetli dopisy pro svoje maminky. Sál byl vyzdoben výtvory žáků, největší pozornosti se těšily portréty maminek, které namalovali páťáci. Celou besídku zakončil svým vystoupením školní pěvecký sbor. Besídkou provázela paní učitelka Bezděková.
Před besídkou probíhal tradiční prodej kytiček měsíčku lékařského na podporu Ligy proti rakovině, všem, kteří zakoupením kytičky přispěli děkujeme.