Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy > Dopis pro druháčky

Dopis pro druháčkyHola, hola, kapitán vás námořníci volá !

Milí námořníci, pomalu nastává čas připravit se na návrat na naší loď, protože už brzy vyplujeme.
Jestlipak už máte vše na plavbu nachystané?
Tentokráte spolu vyplujeme objevit a prozkoumat INDIÁNSKOU ZEMI.
Indiáni nás budou provázet celým školním rokem. Vyrobíme si čelenky, indiánské šperky nebo třeba hudební nástroje. Naučíme se mnoho nového a určitě budeme zase chodit hodně do přírody, protože každý správný Indián toho o přírodě hodně ví. Také budeme trénovat indiánský běh a jiné tělesné zdatnosti. Vyrobíme si společnými silami třídní totem a po celý rok budete za své činnosti a dovednosti získávat pírka.
Přečteme si i několik pohádek a příběhů.
Užijte si poslední dny volna a 1. září se uvidíme!
Zdraví vás vaše kapitánka p. uč. Míša Šustáčková

P.S. Zkuste si vymyslet pro sebe nějaké indiánské jméno :-)