Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy > Exkurze do Přeštic

Exkurze do PřešticFotogalerie
V úterý 26. března 2024 se žáci prvního a třetího ročníku vydali do Střediska volného času Slunečnice v Přešticích. Toto středisko umožňuje dětem, mládeži, ale i dospělým smysluplné využití volného času. Poskytuje různé kroužky, víkendové akce, výlety a mnoho jiných aktivit. Pro základní a mateřské školy nabízí různé výukové programy. A právě jeden takový program jsme využili i my. Téma bylo malý chovatel. Děti se seznámily s několika zvířátky, měly možnost si je prohlédnout, některé i pohladit či dokonce pochovat. Dozvěděly se i mnoho informací ohledně chovu a zacházení. Dětem se ve Slunečnici moc líbilo a určitě se tam ještě společně někdy vydáme.
Po pobytu ve Slunečnici naše kroky směřovaly do solné jeskyně. Pro většinu to bylo první setkání, a tak byli všichni nedočkaví a plni očekávání. Relaxační pobyt rychle uběhl a nám zbylo trochu času na malou procházku podél řeky, kde jsme našli pěkné dětské hřiště.
V Přešticích je stále co objevovat!