Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy > Noc s Andersenem

Noc s AndersenemFotogalerie

V pátek 1. 4. 2022 se naši žáci sešli v podvečer ve škole, aby zde obnovili tradici přespávání v rámci celorepublikové akce – Noc s Andersenem. Celkem 23 dětí si užilo návštěvu pana Andersena, který nám vyprávěl svůj životní příběh, prozradil nám něco ze svého dětství a také jak se stal spisovatelem. Neodmítl ani prosbu o přečtení pohádky. Před samotným čtením si žáci užili několik her, snědli výbornou večeři a pak přišlo na řadu samotné čtení. A neskončilo u jedné pohádky. Spaní ve spacácích se stalo vyvrcholením celého večera, který jsme si všichni náramně užili. 
Velký dík patří všem, kteří se na přípravě a realizaci akce podíleli – paní asistentce Vladařové a Krýzlové, Aleši Matějkovi a panu Čejkovi.