Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy > Okresní kolo dopravní soutěže

Okresní kolo dopravní soutěžeFotogalerie
Ve čtvrtek 16. května se konalo v Klatovech okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů, naši školu reprezentovala družstva v obou kategoriích - mladší (4. až 6. třída) i starší (7. až 9. třída), soutěžilo se ve čtyřech disciplínách - jízda zručnosti, jízda po dětském dopravním hřišti, poskytování první pomoci a test z pravidel silničního provozu. Mladší družstvo ve složení - Zdeněk Rašpl, Matěj Biroš, Anna Skalová a Michaela Řehoušková obsadilo celkové 3. místo, starší družstvo ve složení - Adam Krotký, Jaroslav Petrželka, Johana Regnerová a Adéla Bendová pak skvělé 1. místo a postupuje do krajského kola, které se koná v Plzni a Melchiorově Huti. Navíc Zdeněk Rašpl obsadil 1. místo mezi mladšími hochy za nejnižší celkový počet trestných bodů.
Jen pro úplnost dodejme, že soutěže se zúčastnilo celkem 14 družstev, 6 jich soutěžilo v mladší kategorii a 8 ve starší.