Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy > Projektové dny IROP

Projektové dny IROPV týdnu od 3. do 7. října 2022 se naší škole konalo několik projektových dnů, které realizujeme v rámci projektu IROP. Při těchto dnech navštěvují naši školu děti a žáci partnerských škol projektu a seznamují s vybavením školy pořízeným z prostředků projektu. Program projektových dnů je přizpůsoben věku dětí a žáků. Pro žáky ZŠ Předslav a MŠ Borovy připravili program žáci 3. ročníku s paní učitelkou Šustáčkovou a paní asistentkou Milotovu. Žáci ZŠ Předslav si vyzkoušeli práci v multimediální učebně a keramické dílně, tématem celého dopoledne byl koloběh vody. Děti z MŠ Borovy, kromě programu s našimi třeťáky, tvořily v keramické dílně pod vedením p. asistentky Vladařové. Třetí partnerskou školou byla ZŠ Plánická Klatovy, žáci 5. třídy této školy pracovali v multimediální učebně a přírodovědné učebně, tématem dopoledne byl tentokrát sport, kromě odborných učeben navštívili páťáci i naši tělocvičnu, kde si ve volném čase zahráli florbal. Na programu pro žáky z Klatov se podíleli žáci 4., 5. a 6. ročníku naší školy s p. učitelkou Zámečníkovou a p. učitelkou Toušovou.