Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy > Výuka v přírodě – čarodějnice

Výuka v přírodě – čarodějnice



Ve čtvrtek 30. dubna vyrazili prvňáčci společně s druháky a třeťáky do přírody. Děti plnily různé čarodějné úkoly, překonaly přírodní nástrahy a orientovaly se podle fáborků, které děti dovedly až k místu, kde byl připraven oheň. Opekli jsme si buřtíky, posvačilo se a hurá zpět do terénu. Opět jsme hledali fáborky a společně putovali dál krásnou jarní přírodou. Náš cíl byl „tábor“ v pahorkách.
Prohlédli jsme si místa, kde v létě opravdu táboří děti, pohráli si a pak jsme hledali cestu zpět. Do školy jsme se vrátili všichni veselí a s červenými tvářemi. Ten poslední dubnový den byla totiž veliká zima. Ale zvládli jsme to .

IMG_20260430_111535.jpg