Úvod > Základní škola > Zprávy > Závěr roku

Závěr roku

Na naší škole skončil letošní rok 2018/2019 o týden dříve z důvodu realizace projektu IROP Zřízení a modernizace odborných učeben v ZŠ Měčín s celkovými náklady přes 9 milionu korun, kdy v průběhu prázdnin čeká rekontrukce suterén školy, kde budou nově opraveny dílny a přibude keramická dílna, dále rekontrukce čeká i dvě třídy v 1. patře, tady budou nově vybudovány a vybaveny dvě učebny – přírodovědná a multimediální pro výuku jazyků. Proto žáci dostali svá vysvědčení už 21. června.
Konec roku proběhl tradičně, všichni žáci i učitelé školy se shromáždili v 6. třídě, vše zahájil školní pěvecký sbor krátkým vystoupením, pak paní ředitelka zhodnotila školní rok, připomněla úspěchy a ocenila nejlepší žáky. Nechybělo ani tradiční rozloučení s odcházejícími žáky.