Úvod > Základní škola > Zprávy > Dopis

Dopis

Prázdniny pomalu končí a škola na vás, milé děti, volá.

Někteří z vás se jistě těší, někteří ale mají možná trochu strach a obavy z toho, jaké to vlastně v té škole je. Proč tam zvoní? Co tam děti celý den dělají? Co se tam vlastně děje?

Já vám prozradím, že škola je vlastně taková dobrodružná a objevná cesta. Budete poznávat nové věci, osvojíte si mnoho dovedností. Budete skákat a běhat, malovat a vyrábět různé věci, zpívat a tančit, recitovat básničky. Naučíte se i mnoho nového, tvary písmen a číslic, naučíte se číst, psát a počítat. Budete mít vedle sebe kamarády, se kterými si budete hrát a vzájemně si pomáhat.

Já budu vaše paní učitelka, která vás bude první třídou provázet. A společně s vašimi rodiči vám budeme pomáhat zdolávat překážky. Budeme tedy jeden velký tým. Každé ráno budu na vás čekat ve vaší první třídě, ve které nám bude společně dobře. Těším se na vás a vaše rodiče 4. září.