Úvod > Základní škola > Zprávy > Atletický čtyřboj v Klatovech

Atletický čtyřboj v Klatovech

Dne 13. září 2017 se pětičlenné družstvo naší školy zúčastnilo okresního kola atletického čtyřboje v Klatovech. Školu reprezentovali: Jan Hajšman, Ondřej Mašek, Matěj Netrval, Jan Muknšnábl a Marek Šimek. Věkovým složením jsme patřili jednoznačně k nejmladším družstvům, řady našich závodníků museli posílit sedmáci, přesto se zdatnějšími i staršími soupeři bojovali ze všech sil. Mile překvapil Ondřej Mašek svým výkonem v hodu míčkem 58,6m, což byl celkově druhý nejlepší výsledek. Výborný a ve všech disciplínách vyrovnaný výkon podal Jan Hajšman, který se tak stal dokonce čtvrtým nejlepším sportovcem dne. Celkový součet bodů nám však stačil ve velké konkurenci až na 9. místo. Všem hochům gratulujeme, padly 2 osobní rekordy, a děkujeme za reprezentaci školy.