Úvod > Základní škola > Nepovinné předměty a kroužky

Předměty a kroužky ve školním roce 2017/2018

Nepovinné předměty

Jako nepovinný předmět ve školním roce vyučován Sborový zpěv, výuka probíhá ve středu 6. vyučovací hodinu.

Zájmové kroužky

Dokument - zájmové kroužky

Úplata za kroužek pořádaný školou činí 300 Kč za pololetí, pokud žák navštěvuje více kroužků, uhradí tuto částku pouze jednou.

Kroužky na SŠZP v Klatovech

Stejně jako v loňském školním roce se i letos konají kroužky na SŠZP v Klatovech, jedná se o dva kroužky: Celoroční práce na zahradě a Robotika. Kroužky se konají vždy ve středu od 14 do 15:30 hodin, a to celkem šestkrát (třikrát v roce 2017 a třikrát v roce 2018). V roce 2017 se jedná o středy 1. listopadu, 15. listopadu a 29. listopadu.

Doprava bude zajištěna zdarma autobusem, který žáky odveze od školy a nazpět ke škole po skončení kroužku. Žáci se na každém setkání mohou zúčastnit jiného kroužku. Tyto kroužky jsou pro žáky zdarma.