Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy > Akademie řemesel v Klatovech

Akademie řemesel v KlatovechDne 7. 11. 2018 se v Klatovech v kulturním domě uskutečnila Akademie řemesel, kde se prezentovala celá řada středních škol nejen z Plzeňského kraje, ale třeba i z Blatné, Třeboně. Na toto místo jsem se vydala s mými spolužáky z osmé třídy a ještě spolu s deváťáky a samozřejmě i s našimi paními učitelkami. Každý si vyzkoušel něco zajímavého. Například já a moje kamarádka Lucka jsme si vyzkoušely resuscitovat dospělého člověka a potom i miminko. Každého z nás zaujala jiná škola. Odnesli jsme si zajímavé informace, které my osmáci budeme v budoucnu určitě potřebovat, a deváťákům, kteří mají vše už těsně před sebou, se tyto informace budou snad ještě také hodit.
Myslím si, že se návštěva Akademie řemesel všem líbila, a věřím, že tato akce všem ve výběru budoucího studia pomohla.

Táňa Ambrožová. 8. ročník