Úvod > Základní škola > Zprávy > Dopis prázdninám

Dopis prázdninám

Šesťáci měli při slohu za úkol napsat dopis blížícím se prázdninám, zde si můžete přečíst několik ukázek jejich prací:

Ahoj prázdniny!!
Už se na Vás mooc těším. Čekám na Vás celý rok. Kéž by šlo 2 měsíce se učit a pak 10 měsíců mít prázdniny. Ale teď ke konci školního roku už je to ve škole docela pohoda. Nepíšeme testy a jezdíme na výlety. A už za několik dní jste tu. Ale mrzí mě, že tak rychle vždycky utečete, nešlo by to nějak zpomalit? Ale uznávám, že do školy také musíme, abychom alespoň věděli, kolik je 1 + 1. Doufám, že jsem se za ten rok něco naučila, ale abych to přes Vás nezapomněla. Ale už jste za dveřmi a já Vás za pár dní přivítám.

S pozdravem Terka

Ahoj Prázdniny!
Už abyste tady byly. Všichni se na Vás těší. Já také. O prázdninách bude volno. Dva měsíce bez školy! Budu mít dost času na čtení, žádné domácí úkoly, žádné brzké vstávání! No prostě ráj!!! Ale dva měsíce utečou jako voda, proto nesmíte letos tolik chvátat. Kdybyste se u nás zdržely o měsíc déle, vůbec by mi to nevadilo. Moc se na Vás těším.

Kája