Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy > Dopis pro druháky a třeťáky

Dopis pro druháky a třeťákyAhoj děti, prázdniny jsou v plném proudu, věřím, že si je pěkně užíváte, sportujete a navštěvujete zajímavá místa.
Až se v září sejdeme, budeme si o vašich dobrodružstvích společně vyprávět. A mám tu s tím spojený první úkol. Připravte si něco z vašich prázdninových cest, něco, co byste chtěly svým kamarádům ukázat. Můžete to být pohled, fotka, vstupenka, letáček… cokoliv. Uděláme si společnou zážitkovou nástěnku!!! :-)
A co vás tento školní rok bude čekat? Třeťáci budou prozkoumávat neznámou zemi „VYJMENOVANÁ SLOVA“. K tomu bude zapotřebí nejen odvaha, ale také vytrvalost. Budeme vyrážet na objevné vycházky do přírody a mám naplánovanou i poznávačku Klatov. Naučíte se i nová anglická slovíčka a zase budeme tvořit a malovat. Druháci si budou číst z pěkných knížek, naučí se počítat do 100, a na objevné cesty vyrazí společně s námi.
Máte se na co těšit!

Z prázdnin zdraví p. uč. Míša Šustáčková