Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy > Florbalové turnaje v listopadu

Florbalové turnaje v listopaduFotogalerie

Dne 21. listopadu 2017 se dva týmy děvčat z naší školy vydaly reprezentovat školu ve florbalu.

Mladší kategorie soutěžila v turnaji Čeps Cup, okresní kolo. Celý turnaj měla naše děvčata jednoznačnou převahu a odvážela si diplom za 1. místo a postup do krajského kola. Za školu hrály: A. Netrvalová, N. Kubíková, L. Šustáčková, A. Šosová, N. Šindelářová, E. Šindelářová, A. Bendová, N. Janotová.

Nejstarší dívky bojovaly v Nýrsku na okrskovém kole Florbalu škol. Celý turnaj také bez zaváhání vyhrály, zajistily si tak postup do okresního kola v Klatovech.

Dne 23. listopadu si florbal v okrskovém kole Florbalu škol zahráli také naši nejstarší kluci. Z kapacitních důvodů je posilovaly i 5. a 6. ročníky. Kluci sice ze základní skupiny dále nepostoupili, ale dobře si zahráli ve vyrovnaných zápasech. Za školu: M. Netrval, J. Hajšman, M. Brant, O. Mašek, M. Šimek, J. Muknšnábl, J. Petrželka, F. Šlais, J. Němec.