Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy > Návštěva městské knihovny v Měčíně

Návštěva městské knihovny v MěčíněFotogalerie

V pátek 1. prosince vyměnili prvňáčci svoji třídu za prostory Městské knihovny v Měčíně. Paní knihovnice Iveta Česáková pro děti připravila netradiční výuku. Děti si nejprve vyposlechly moc hezkou pohádku. Na pohádku navazovalo povídání o adventním čase, tradicích a zvycích. U stolu se pak děti pustily do vyrábění. Z bílého kartonu si vystřihly tvar vánočního stromečku a vlnou pak omotávaly a omotávaly, až se celý stromeček zahalil do barev. Nakonec děti stromeček dozdobily přízdobami. Práce se jim líbila a také zdařila. Z knihovny si nesly nejen spousty informací o adventním čase, ale i hezkou dekoraci. Děkujeme paní knihovnici a do knihovny určitě brzy opět zavítáme.