Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy > Okresní kolo dopravní soutěže

Okresní kolo dopravní soutěžeVe čtvrtek 17. května 2018 se v Klatovech konalo okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů, soutěžilo se ve čtyřech disciplínách – jízda zručnosti, jízda po dětském dopravním hřišti, test z pravidel silničního provozu a poskytnutí první pomoci při úrazu. Naši školu reprezentovala dvě družstva – za mladší žáky to byli: Jan Němec, Zdeněk Rašpl, Štěpánka Zástěrová a Adéla Bendová, za starší pak Jan Muknšnábl, Jan Tureček, Andrea Žižková a Tereza Zábranová. V konečném pořadí obsadilo družstvo mladších žáků krásné 2. místo a starší žáci skončili na 3. místě. Navíc Štěpánka Zástěrová byla vyhlášena jako nejlepší mezi mladšími dívkami, za celou soutěž nasbírala jen 6 trestných bodů.