Úvod > Základní škola > Zprávy > Pohár hejtmana

Pohár hejtmana

pohár hejtmana.jpgVe čtvrtek 6. června se uskutečnil již 6. ročník krajského florbalového turnaje Pohár hejtmana, který je určen pro žáky 1. – 4. ročníků. Naši školu reprezentovalo družstvo ve složení Martin Větrovec, Eliška Šindelářová Evelína Dudová (4. ročník), Tadeáš Baštář (C), Tomáš Duchek, Patrik Novák (B), Elena Šlaisová, Barbora Birošová, Denisa Pittrová (3. ročník) a Pavel Pošar (2. ročník). Sedmnáct týmů bylo rozděleno do 4 skupin a z každé skupiny postupovala první dvě družstva do čtvrtfinále. V naší skupině jsme se utkali s týmem Benešovy ZŠ Plzeň, ZŠ Přeštice a ZŠ Bělá nad Radbúzou. S týmem čtvrťáků-hokejistů z plzeňské ZŠ jsme neměli šanci, ale obě další školy jsme porazili a postoupili jsme do čtvrtfinále, kde jsme se utkali s vítězem skupiny D, 20. ZŠ Plzeň. Přestože naši dali do boje všechny síly, na silnějšího soupeře jsme nestačili, ale šesté místo v konkurenci dalších šestnácti týmů je úspěch. Všem žákům bych chtěla poděkovat za jejich bojovnost a pogratulovat k tomuto úspěchu. Velké poděkování patří i panu učiteli Častovi, který vede na naší škole florbalový kroužek žáků 1. stupně a během turnaje pomáhal s koučováním našeho družstva.