Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy > Školní kolo dopravní soutěže

Školní kolo dopravní soutěžeFotogalerie
Ve čtvrtek 2. května 2019 se uskutečnilo na naší škole školní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů, kterého se zúčastnili žáci od 4. do 9. ročníku. Školní kolo má dvě části, první je test z pravidel silničního provozu a druhá pak jízda zručnosti, kdy musí soutěžící překonat několik nelehkých překážek na jízdním kole, v obou disciplínách jsou mu počítány trestné body, které se za obě disciplíny nakonec sečtou dohromady, vítězí ten, kdo má nejmenší počet trestných bodů. Podle tradice školní kolo uspořádali pro své mladší spolužáky žáci 9. ročníku, kteří postavili na školním dvoře překážkovou dráhu a při samotné soutěži pak počítali trestné body na jednotlivých překážkách, ale sami také soutěžili.