Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy > Výuka v městské knihovně

Výuka v městské knihovněFotogalerie
V pátek 25. května se vydali prvňáčci opět do knihovny. S paní knihovnicí Ivetou Česákovou si povídali o knížkách, které jsou vhodné pro začínající čtenáře. Takové knihy jsou opatřeny logem PRVNÍ ČTENÍ. Dvě z nich byly připraveny ke čtení. O každé  paní knihovnice něco řekla a děti si nakonec  jednu vybraly. Z té jsme pak všichni společně četli. Nakonec na pozorné čtenáře čekal kvíz, který v sobě skrýval otázky k porozumění textu. Někteří úkoly zvládli sami, někomu bylo třeba trochu pomoci. Nakonec se všem zdárně podařilo kvíz vyřešit. Za odměnu si mohli sami vyhledat knihu podle svých zájmů a zálib. Někteří si dokonce knihu vypůjčili domů a o prázdninách, které již ťukají na dveře, určitě přečtou. A dokáží to již sami, protože už  všichni umí číst!