Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy > Den otevřených dveří v 1. třídě

Den otevřených dveří v 1. tříděFotogalerie
Ve středu 31. ledna končilo první pololetí. Pro prvňáčky obzvlášť významný den. Kromě úplně prvního vysvědčení je čekala ještě jedna mimořádná událost. Do školy byli pozvání rodiče, aby se přišli podívat, co všechno se jejich dětičky naučily. K vidění toho bylo opravdu dost. Děti ukázaly svým rodičům, jak umí počítat do deseti, předvedly několik matematických her a podařilo se nám dokonce i rodiče do některých her zapojit. To se dětem obzvlášť líbilo. Také předvedly ukázky čtení a psaní, skládaly slova, recitovaly básničku a zazpívaly několik písniček. Nakonec rodičům předaly dárečky, které pro ně vyrobily při výtvarné výchově a pracovních činnostech. Myslím, že Den otevřených dveří v první třídě splnil očekávání, všechny nás hezky a příjemně naladil a povzbudil do další společné práce. Věřím, že rodiče si ze školy odnášeli stejné pocity, jaké jsme měli my a u nás v první třídě se jim líbilo.