Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy > Oblastní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů

Oblastní kolo dopravní soutěže mladých cyklistůV úterý 21. května 2024 se v Klatovech konalo oblastní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů. Soutěží se ve čtyřech disciplínách – jízdě zručnosti, jízdě po dětském dopravním hřišti, poskytování první pomoci a ve znalosti pravidel silničního provozu. Naši školu letos reprezentovala dvě družstva: v mladší kategorii to byli Marie Vladařová, Alžběta Palečková, Filip Duchek a Jaroslav Kumšta, ve starší pak Eliška Šindelářová, Michaela Řehoušková, Dan Kuneš a Daniel Skala. Obě družstva podala pěkný výkon, a přestože nepostoupilo ani jedno družstvo do dalšího kola, jako se to podařilo družstvu starších žáků vloni, gratulujeme k dobré reprezentaci naší školy v dopravní soutěži, která má u nás ve škole dlouholetou tradici.