Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy > Slavnostní rozloučení s vycházejícími žáky

Slavnostní rozloučení s vycházejícími žákyFotogalerie
V pondělí 17. června 2024 se v obřadní síni městské úřadu uskutečnilo slavnostní rozloučení s vycházejícími žáky základní školy. Na úvod všechny zúčastněné přivítala pracovnice městského úřadu paní Hromadová, kromě vycházejících a odcházejících žáků, byli přítomni i jejich rodinní příslušníci, především rodiče. Na rozloučení přišlo 15 deváťáků a jedna žákyně 5. ročníku, která odchází na víceleté gymnázium. Všichni byli slavnostně oblečeni, už nevypadali jako žáci základní školy ale jako téměř dospělí, což umocnilo slavnostní atmosféru celé události. Po zahájení následoval proslov pana starosty Stanislava Skaly, který na závěr proslovu popřál všem hodně štěstí v jejich budoucím životě a připomněl, aby nezapomněli na Měčín, kde svoji životní cestu začali. Rozloučení se zúčastnila i ředitelka školy Mgr. Václava Čejková a učitelé, kteří byli třídními na 2. stupni základní školy. Hodně štěstí žákům popřály ve svojí řeči i ředitelka školy a současná třídní učitelka Ing. Barbora Bezděková. Vše zakončil slavnostní přípitek nealkoholickým sektem a všeobecné focení, jak společná fotografie všech, tak i skupinky nebo fotografie s rodiči.