Úvod > Základní škola > Zprávy > Testování Scio

Testování Scio

Každoročně na naší škole nabízíme možnost žákům 9. ročníku vyzkoušet si testy firmy Scio, v letošním školním roce jsme těmito testy otestovali žáky 3. a 7. ročníku. Ve 3. ročníku bylo žáci testováni z českého jazyka, matematiky, angličtiny, klíčových kompetencí a z oblasti Člověk a jeho svět, což je vlastně prvouka, Žáci 7. ročníku pak z českého jazyka, matematiky, obecně studijních předpokladů, a ještě z anglického jazyka testy SCATE, kterými žáci zjistí svoji úroveň od A0 až po C1.
Skvělého výsledků dosáhl žák 7. ročníku Tomáš Duchek, který získal ocenění za druhý nejlepší výsledek z matematiky v Plzeňském kraji, ještě lépe si vedl v testech obecně studijních předpokladů, kde dosáhl nejlepšího výsledku v kraji. Gratulujeme!